Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:
Close Close

Kontaktai

Skyriaus vedėja
Agnė Inčiriauskienė
Viršininkė
Laima Stoškuvienė

Prašymą dėl pareigūnų ir karių valstybinės pensijos skyrimo galima pildyti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Elektroninės gyventojų aptarnavimo sistemos (EGAS) priemonėmis arba interneto svetainėje www.sodra.lt, taip pat galima pateikti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos bet kuriame teritoriniame skyriuje. Kontaktai pasiteiravimui: (8 340) 60 412, el. paštu: [email protected].

Spausdinti print
Atnaujinta 2022-02-01
Socialinės garantijos
Įvykiai ir renginiai
Šiandien renginių nėra.
Artimiausi renginiai
Artimiausiu metu nėra numatytų renginių.
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.