Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis spalio 8 d. dalyvavo vaizdo konferencijoje saugumo politikos forume „GLOBSEC 2020 Bratislava Forum“ ir pasisakė NATO ir Europos Sąjungos bendradarbiavimo stiprinimo klausimais.
Forume tiesiogiai ir nuotoliniu būdu dalyvavo kelios dešimtys aukšto rango pareigūnų iš įvairių šalių vyriausybių ir tarptautinių organizacijų, ekspertų, verslo, NVO ir žiniasklaidos atstovų.
Renginio diskusijose ypatingai daug dėmesio skirta pandemijos poveikiui tarptautiniam bendradarbiavimui, gynybai ir saugumui, demokratijai, kitoms sritims.
„GLOBSEC Bratislava Forum“ šiemet vyko jau penkioliktąjį kartą. Spalio 7-8 d. vykusiame renginyje dbuvo iskutuojama strateginėmis užsienio politikos, saugumo, ekonomikos temomis. Tai viena svarbiausių tokio pobūdžio konferencijų Centrinės ir Rytų Europos regione bei visame pasaulyje.
Atsižvelgiant į sveikatos situaciją, susiklosčiusią dėl COVID-19 pandemijos, šiais metais dalis forumo renginių vyksta ir nuotoliniu būdu.
Nuotraukų aut. Alfredas Pliadis (KAM)