Lapkričio 10 d. Romoje vyko NATO kibernetinės gynybos įsipareigojimų konferencija, subūrusi delegacijas iš NATO aljanso valstybių narių, taip pat Suomijos ir Švedijos atstovus.
Konferencijos metu valstybių atstovai aptarė kibernetinio saugumo grėsmes ir joms užkardyti reikalingas priemones, kritinės infrastruktūros gynybą, tarpusavio informacijos dalijimosi būdus, bendradarbiavimą su privačiu sektoriumi ir naujausias technologijas.
Viena iš naujausių NATO iniciatyvų yra bendras virtualaus pajėgumo, skirto kibernetinių incidentų valdymui, vystymas, prie kurio aktyviai prisideda Lietuva, turinti jau penkerius metus patirties vadovavimo PESCO kibernetinių greitojo reagavimo pajėgų projektui. Konferencijos metu be savo ekspertizės kibernetinių pajėgumų vystymo srityje, Lietuva taip pat dalinosi patirtimi užtikrinant tiekimo grandinės saugumą ir kovoje su išpirkos reikalaujančiomis atakomis.