Krašto apsaugos ministerijoje vasario 14 d. apsilankė Vokietijos transporto ir skaitmenizacijos ministras Volkeris Wissingas bei jo vadovaujama delegacija, siekusi plačiau susipažinti su Lietuvos kibernetinio saugumo politika, sprendimais ir iniciatyvomis.
Krašto apsaugos ministerijoje svečius pasveikino kanclerė Kristina Deviatnikovaitė, susitikime dalyvavo Krašto apsaugos ministerijos Kibernetinio saugumo ir informacinių technologijų politikos grupės bei Nacionalinio kibernetinio saugumo centro vadovai.
„Kibernetinio saugumo grėsmėms nuolat augant, svarbu dalytis bendromis žiniomis ir aptarti kylančius iššūkius. Vokietija Lietuvai yra svarbi strateginė sąjungininkė, mums svarbu stiprinti ir savo ryšius kibernetinio saugumo srityje”, – sakė K. Deviatnikovaitė.
Susitikimo metu buvo aptarta Lietuvos kibernetinio saugumo politika ir pastarųjų metų valdysenos pokyčiai, nacionalinės teisinės bazės šioje srityje ypatumai, galimos Lietuvos ir Vokietijos kibernetinio saugumo bendradarbiavimo kryptys ateityje.
KAM / A. Pliadžio nuotr.