Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis birželio 17 – 18 dienomis nuotoliniu būdu dalyvaus NATO gynybos ministrų susitikime, kuriame numatyti NATO euroatlantinio atgrasymo ir kolektyvinės darbotvarkės bei Aljanso vadovaujamų tarptautinių operacijų klausimai.
Taip pat numatoma bendra sesija su Europos Sąjungos, Australijos, Suomijos ir Švedijos atstovais. Joje ministrai aptars atsaką į COVID19 pandemiją ir pasirengimą galimai antrajai jos bangai šių metų rudenį.