Liepos 11 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas buvo pakviestas į susitikimą su „Tele bim-bam stovyklos vaikais. Šiai stovyklai vadovauja laidos vedėja Neringa Čereškevičienė. Renginys vyko prie Vištyčio ežero ant šalia esančio piliakalnio.
Kariai į susitikimą išvyko ne tuščiomis: pirmieji atvykę į sutartą vietą ant Vištyčio piliakalnio paruošė šaudyklą ir laukė atkeliaujančių vaikų. Vyresniems stovyklautojams buvo suorganizuotas žygis nuo „Viktorijos poilsiavietės iki piliakalnio, kuriame dalyvavo apie 120 vaikų, o pačius jauniausius lydėjo (kai ką ir vežimėliuose vežė) jų tėveliai.
Atvykstančius vaikus pasitikę kariai įteikė jiems įvairiaspalvius balionus su bataliono atributika. Šiek tiek pailsėję vaikai buvo pakviesti pasimokinti pirmosios medicinos pagalbos, kurią organizavo Karo medicinos tarnyba. Mažieji galėjo sužinoti ne tik kaip padėti susižeidusiems kieme, bet ir kaip suteikti pirmąją pagalbą skendusiam draugui. Pamokėlės sulaukė didelio jaunųjų susidomėjimo, o ypač manekenas, ant kurio buvo demonstruojama, kaip atlikti dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą. Atsirado labai daug norinčių tai išbandyti.
Po medicinos pamokų vyko šaudymo varžybos iš pneumatinių šautuvų. Norintieji išbandyti savo jėgas buvo suskirstyti į keturias komandas, pastarąsias sudarė ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Vyresnieji sakėsi taip pat seniai laikę ginklą rankose, todėl smalsumu ir susidomėjimu nenusileido vaikams. Tie, kuriems neįdomus buvo šaudymas, turėjo galimybę pasivažinėti karine technika. Po varžybų ir atrakcijų visi draugiškai vaišinosi kareiviška koše, kurią skaniai paruošė ir dalyviams dalino iš bataliono atvykę virėjos.
Linksmą ir įdomią iškylą vainikavo įsteigti prizai su Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono atributika. Apdovanojimus įteikė renginiui vadovavęs bataliono S5 skyriaus viršininkas kpt. Gytis Urbonas.
ltn. Valda Šalaševičiūtė