Birželio 13 d. Vilniuje vyko NATO šalių kurjerių tarnybų konferencija, kurioje dalyvavo 26 kurjerių tarnybų atstovai iš 19 valstybių.
Konferencijos metu buvo nagrinėjami su įslaptintos informacijos siuntų gabenimu susiję klausimai, problemos, kylančios kertant skirtingų valstybių sienas, kalbėta apie specialaus įrengimo reikalaujančias transporto priemones, skirtas įslaptintos informacijos siuntų gabenimui.
Konferencijoje taip pat buvo dalijamasi sukaupta patirtimi sprendžiant anksčiau minėtas problemas bei siūlomi įvairūs jų sprendimo būdai, atsižvelgiant į kiekvienos valstybės specifiką bei jose galiojančius įstatymus. Taip pat skaityti pranešimai apie kurjerinių tarnybų veikloje įvykusius pasikeitimus, įdiegtas naujas sistemas.
Praėjusiais metais vykusioje kurjerinių tarnybų konferencijoje organizatoriai išreiškė norą kitais metais konferenciją organizuoti vienoje iš Baltijos šalių. Lietuvių kurjeriai suorganizuoti konferenciją pasiūlė Lietuvoje.
Kurjerinės tarnybos – padaliniai, kurie atlieka įslaptintos informacijos gabenimą. Lietuvoje įslaptintos informacijos gabenimą vykdo Karo policijos Kurjerių skyrius.
Nuotraukoje – konferencijos dalyviai.