Gegužės 8 d. Garbės sargybos kuopos kariai ir krašto apsaugos viceministras Marijus Velička pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukas Vilniaus Panerių memoriale ir Antakalnio kapinėse. Atminimo renginiuose kartu su Lietuvos kariais ir civiliais taip pat dalyvavo Čekijos, Gruzijos, Lenkijos, Moldovos ir Ukrainos atstovai.
Panerių memoriale Garbės sargybos kuopos nariai padėjo gėlių vainikus prie Fašizmo aukų memorialo, Žydų genocido memorialo, taip pat prie paminklo Lietuvos vietinės rinktinės kariams atminti ir paminklo Lenkijos Armijos Krajovos ir civiliams piliečiams atminti.
Vėliau Garbės sargybos kuopos kariai vyko į Antakalnio kapines, kuriose padėjo gėlių vainikus prie Antrojo pasaulinio karo aukų memorialo ir Laisvės gynėjų memorialo „Pieta“ (Sausio 13-osios aukų ir Medininkų tragedijos kapų).
Nuotr. aut. – Giedrė Maksimovicz