Vyriausybės rūmuose trečiadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas padėkojo ir įteikė premijas labiausiai pasižymėjusiems gesinant pastaruoju metu ypač nuskambėjusius žiniasklaidoje gaisrus Kuršių nerijoje ir Švėkšnos miestelyje. Pagerbiant narsuolius dalyvavo Vyriausybės kancleris Antanas Zenonas Kaminskas, aplinkos ministras Arūnas Kundrotas, krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas, vidaus reikalų ministras Gintaras Furmanavičius, finansų ministras Zigmantas Balčytis.
Ministrų kabinetas paskyrė 45 tūkst. litų iš Vyriausybės rezervo premijoms už sąžiningą, profesionalų darbą ir pasiaukojimą gesinant gaisrus Kuršių nerijos nacionaliniame parke ir Švėkšnos miestelyje išmokėti.
15 tūkst. litų skirta Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3iosios rinktinės Švėkšnos šaulių 12ajai kuopai, pirmiau net už ugniagesius spėjusiems atvykti prie degančių namų Švėkšnoje ir aktyviai talkinusiems gesinant siautėjančią ugnį, bei vėliau valant degėsius.
Tarp kitų apdovanotųjų ugniagesių ir paprastų piliečių-savanorių ir Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų lakūnas kapitonas Jonas Devindoris, kurio pilotuojamas sraigtasparnis gesino sunkiausiai prieinamas Smiltynės parko vietas, ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2osios rinktinės 207 kuopos eilinis.