Dėl avarijos šilumos trasoje be centralizuoto šildymo likusiems Telšių miesto gyventojams pasirengę padėti ir kariai.
Sausio 23 d. kariuomenės Logistikos valdyba, Telšių miesto vadovybės prašymu, miesto savivaldybei perduos šiltų antklodžių, įvairių žieminių rūbų bei paskolins kelis šildytuvus.
Nakvynę telšiškiams yra pasiruošę suteikti Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai. Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės 1011 kuopos kareivinėse Telšiuose numatyta maždaug 120 nakvynės vietų civiliams gyventojams.
Dalis Telšių gyventojų be centralizuoto šildymo liko penktadienį, miesto šilumos trasoje įvykus avarijai.