Birželio 18 d. Rokiškio rajone pagerbiami Laisvės kovų dalyviai. Juodupės bažnyčioje bus laikomos Šv. Mišios už partizanus ir Lietuvos laisvės gynėjus, Padubio miške bus atidengti ir pašventinti atminimo ženklai šiame miške žuvusiems partizanams. Vėliau Laisvės kovotojams atminti renginys persikels į Juodupės miestelio aikštę.
Po oficialių kalbų vyks Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos orkestro koncertas, giedos Lietuvos šaulių sąjungos Panevėžio skyriaus mišrus choras. Juodupės kultūros rūmuose veiks Lietuvos karių misijos Afganistane nuotraukų paroda, bus rodomas dokumentinis filmas apie Lietuvos karių misiją Afganistane, miestelio parke šalia Kultūros rūmų Karo akademijos kariūnai surengs sportinius karinius žaidimus, miestelio gyventojai ir svečiai taip pat bus vaišinami kareiviška koše ir arbata.
Renginiuose dalyvaus Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybės atstovai, Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos orkestras, Garbės sargybos kuopos kariai, taip pat Rokiškio rajono savivaldybės vadovai, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio partizanai, Rokiškio kraštotyros ir Obelių istorijos muziejaus vadovybės atstovai.
Birželio 18 d. programa
12.00–13.00 val. Šv. Mišios Juodupės bažnyčioje už partizanus ir Lietuvos laisvės gynėjus.
13.15–13.45 val. Atminimo ženklų žuvusiems partizanams atidengimas ir pašventinimas Padubio miške.
14.30–16.00 val. Renginys Laisvės kovotojams atminti Juodupės miestelio aikštėje.