Balandis – švaros mėnuo. Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykla atsiliepė į Kauno miesto savivaldybės raginimą susitvarkyti ne tik savą, bet ir už mokyklos ribų esančią aplinką.
Balandžio 18 dieną privalomosios paradinės karo tarnybos kariai susiruošė į kelias valandas trukusią talką. Jie tvarkė mokyklos prieigose esančius šlaitus, surinko per žiemą susikaupusias šiukšles.
Puskarininkių mokykla ne tik kasmet dalyvauja švaros akcijoje, bet nuolat prižiūri tvarką mokyklos prieigose.
2003 metais Puskarininkių mokykla geriausiai aplinką Kauno mieste tvarkančių įmonių konkurse užėmė II vietą. Puskarininkių mokykla jai priklausančią teritoriją tvarko atsižvelgdama ne tik į karių poreikius, bet ir saugodama vietinį landšaftą – išlikusią I forto I -ąją bateriją. Kauno miesto meras Puskarininkių mokyklą minėjo kaip pavyzdį aplinką puoselėjantiems aleksotiškiams.