Sausio 6 d. Puskarininkių mokyklos kariai lankysis Kauno J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, kur Trijų Karalių dienos proga bus surengta labdaros akcija, skirta paremti socialiai remtinus šios mokyklos vaikus.
Puskarininkių mokyklos kariai visą gruodžio mėnesį buvo kviečiami aukoti lėšas šiai akcijai. Į kvietimą ypač aktyviai atsiliepė Štabo kuopos privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. Už surinktas lėšas Puskarininkių mokykla labdaros popietės dalyviams pirks įvairių vaišių: vaisvandenių, vaisių, saldumynų. Į šventę su dovanėlėmis moksleiviams atvyks Aleksoto seniūnijos ir įvairių Aleksoto bendrovių atstovai.
Su J. Dobkevičiaus vidurine mokykla puskarininkių mokykla bendrauja ne vienerius metus.