Birželio 1-oji diena – tarptautinė vaikų gynimo diena. Šią dieną Kauno Milikonių vidurinės mokyklos stadione Šilainių bendruomenės centras organizuoja gražią šventę vaikams. Puskarininkių mokyklos atstovai taip pat dalyvaus šventėje. Jie vaišins vaikus gardžia kareiviška koše ir karšta arbata.
Šiemet tai ne pirmas renginys, skirtas Vaikų gynimo dienai, kuriame dalyvauja Puskarininkių mokykla. Praėjusį sekmadienį, gegužės 29 d., Lampėdžių bendruomenės centro organizuotame renginyje mokyklos atstovai rūpinosi šventės įgarsinimu. Toks bendravimas su vaikais nevienpusis – moksleiviai taip pat niekada nepamiršta karių, pradžiugindami juos koncertais, parodomis ir nuoširdžiais sveikinimais.
Puskarininkių mokyklos inf.