Kovo 30-31 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykloje Kaune vyko stalo teniso taurės turnyras, skirtas paminėti šalies narystės NATO vienerių metų sukaktį.
Turnyre dalyvavo 10 komandų po 2 žmones. Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Kovo 30 d. pogrupiuose komandos varžėsi rato sistema viena su kita iki 21 taško ir dviejų pergalių, o kovo 31 d. vyko atkrentamosios varžybos ir finalas. Varžybų vyr. teisėjas – kūno kultūros instruktorius vyr. ltn. D. Ruzgas.
Po varžybų mokyklos viršininkas plk. ltn. Kęstutis Kuršelis nugalėtojams įteikė apdovanojimus. Trečiąją vietą užėmė štabo komanda, kuriai atstovavo j. psk. R. Pupelis ir vrš. A. Knapkevičius, antroji atiteko SPVK komandai ir jos atstovams kpt. O. Žarovui bei kpt. V. Kiškiui, o pirmoji – SPVSK komandai, kurią atstovavo kpt. V. Markovas ir
j. psk. D. Stankevičius.
Stalo teniso turnyras Puskarininkių mokykloje rengiamas jau antrą kartą. 2004 m. lapkričio mėn. varžybos buvo skirtos paminėti Lietuvos karių dieną.
Puskarininkių mokyklos inf.