Sausio 27 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas lankėsi Ukrainos ambasadoje Vilniuje, Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko ir Vyriausybės vardu pareikšdamas užuojautą dėl žuvusiųjų per išpuolius Mariupolyje.
„Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir visos Vyriausybės vardu leiskite išreikšti nuoširdžiausią užuojautą žuvusiųjų per teroristinį išpuolį Mariupolio mieste artimiesiems ir visai Ukrainai. Lietuvos žmonės liūdi kartu su Jumis. Šią sunkią akimirką linkime didžiausios stiprybės ir ištvermės visai Ukrainos tautai.
Слава Україні! Героям слава!“, – rašoma J. Oleko pasirašytame tekste užuojautos knygoje.