Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, sausio 12 d., medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ apdovanotas Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo Logistikos valdybos Planavimo skyriaus karo medicinos gydytojas pulkininkas leitenantas Gintaras Berkevičius.
Visuomeninė apdovanojimų komisija „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ šį apdovanojimą plk. ltn. G. Berkevičiui skyrė už pirmos medicininės pagalbos teikimą ir koordinavimą Sausio 13-osios naktį, aktyvų dalyvavimą atkuriant mūsų Valstybės Nepriklausomybę, Lietuvos karo medicinos kūrimą.
Su šiuo apdovanojimu plk. ltn. G. Berkevičių pasveikino Apdovanojimų už nuopelnus Vilniui ir Tautai įteikimo ceremonijoje Seimo I rūmų Parlamento galerijoje dalyvavę krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, viceministras Antanas Valys, kiti renginyje dalyvavę Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės atstovai.
Alfredo Pliadžio nuotraukos