Spalio 14 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione vyks medalių „Už tarptautines misijas” įteikimo ceremonija LITDET-4 ir LITCON-5 būrių kariams, baigusiems misiją Irake.
Ceremonijoje dalyvaus krašto apsaugos viceministras Gintautas Šivickas, Lauko pajėgų vadas brigados generolas Arvydas Pocius, motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas” štabo viršininkas, laikinai einantis vado pareigas, pulkininkas leitenantas Vilmantas Tamošaitis bei karinių vienetų, kurių kariai dalyvavo tarptautinėje misijoje, vadai.
LITDET-4 būrys pusmetį tarnavo netoli Al Hillah miesto Lenkijos vadovaujamos divizijos sudėtyje, o LITCON-5 būrys – Danijos bataliono sudėtyje netoli Basros.
Šiuo metu tarptautinėse misijose Irake tarnauja maždaug 116 Lietuvos karių.
Žurnalistų dėmesiui. Ceremonija vyks spalio 14 d. 11 val. LDK Kęstučio MPB, Tauragės raj., Sakalinės k. Dėl papildomos informacijos ir registracijos kreiptis į vyr. ltn. Ruslaną Aleškevičių, mob. 8-698-18509.