Liepos 15 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione vyks LITCON-6 būrio palydos į misiją Irake. Tai jau antras taikdarių būrys, išvyksiantis į misiją iš LDK Kęstučio bataliono.
LITCON-6 būrys suformuotas iš profesinės karo tarnybos karių, tarnaujančių motorizuotojo pėstininkų batalionas ,,Geležinis Vilkas” brigados batalionuose, Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykloje, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione ir Krašto apsaugos savanorių pajėgose. Iš viso apie 50 karių.
Būriui vadovaus vyr. leitenantas Donatas Rupšys iš Kęstučio bataliono. Šis būrys rugpjūčio mėnesį pakeis LITCON-5 būrio karius, pusę metų tarnavusius Danijos kontingento sudėtyje Irake netoli Basros.
Palydėti karius į misiją atvyks Krašto apsaugos ministerijos viceministras Gintautas Šivickas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Valdas Tutkus, MPB ,,Geležinis Vilkas” vadas pulkininkas leitenantas Darius Užkuraitis, vyriausiasis kariuomenės kapelionas pulkininkas Juozas Gražulis, civilinės valdžios atstovai, karių artimieji.
Žurnalistų dėmesiui. Ceremonijos pradžia 10 val. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione (Sakalinės k., Tauragės r.) Dėl papildomos informacijos kreiptis į vyr.ltn. Ruslaną Aleškevičių, tel. 8 (446) 62151, 8-698-18509.