Atnaujinta 22 val.
Liepos 15 d. nuo maždaug 17.40 val. Kuršių mariose dingusios moters ieškojęs Karinių oro pajėgų sraigtasparnis MI-8 apie 20.10 val. grįžo į Nemirsetos paieškos ir gelbėjimo postą. Sraigtasparnis numatytame paieškos rajone nieko neaptiko.
Toliau operaciją tęsia ir jai vadovauja VSAT pajėgos.
Moters pasigesta apie 14 val., po to, kai Kuršių mariose ties Ventės ragu iš skęstančios jachtos praplaukiantis žvejybinis laivas nukėlė du asmenis. Išgelbėtųjų asmenų teigimu, skęstančioje jachtoje buvo likusi moteris.
Į įvykio vietą atvykęs VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės laivas „Boomeranger“ informavo, kad jachta yra paskendusi, matosi tik apie 2 m virš vandens iškilęs jachtos stiebas. Į įvykio vietą ieškoti dingusios moters taip pat buvo iškviesti Klaipėdos priešgaisrinės tarnybos departamento narai gelbėtojai. Jie nuskendusioje jachtoje moters neaptiko.
Valstybės sienos apsaugos tarnybos prašymu ir Karinių jūrų pajėgų jūrų gelbėjimo koordinavimo centro nurodymu galimai Kuršių mariose dingusios moters 17.40–20.10 val. iš oro ieškojo Karinių oro pajėgų sraigtasparnis MI-8.
Remiantis Šilutės rajono policijos komisariato duomenimis, Kuršių mariose ieškoma moteris yra 61 metų amžiaus Marijampolės gyventoja V. B.
Asociatyvi nuotr., aut. – Antanas Gedrimas