Gegužės 13 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas įteikė padėkas DAROM komandai, už pilietiškumo ir savanorystės skatinimą, kūrybišką visuomeninį darbą organizuojant akciją DAROM.
Susitikimo metu akcijos DAROM koordinatoriai – VšĮ „Mes Darom” atstovai pasidalijo naujų iniciatyvų idėjomis, kurias ketina įgyvendinti ateityje.
Ministras Juozas Olekas džiaugėsi puikia DAROM iniciatyva, kuri Lietuvoje vyksta jau 7-ąjį kartą. J. Olekas pabrėžė, kad tokios akcijos sutelkia ne tik tvarkymuisi, atliekų rinkimui, bet ir skatiną susitelkimą, pilietiškumą ir savanorystę visoje Lietuvoje.
Susitikime su ministru dalyvavo VšĮ „Mes Darom” direktorė Roberta Ažukaitė ir DAROM centrinio biuro komandos nariai Roberta Deveikytė, Vaida Kaduškevičiūtė-Petravičė, Neringa Toleikytė ir Loreta Biržietienė.
Alfredo Pliadžio nuotraukos