Gruodžio 18 d. pasirašyta Krašto apsaugos ministerijos ir Sūduvos medžiotojų sąjungos bendradarbiavimo sutartis. Sutartį, kuria šalys įsipareigoja bendradarbiauti, siekdamos puoselėti bendras Lietuvos kariuomenės ir Sūduvos medžiotojų sąjungos vertybes – atsakomybę už savo šalį, fizinį aktyvumą ir pilietiškumą, patriotiškumą, pasirašė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Sūduvos medžiotojų sąjungos pirmininkas Paulius Uleckas.
„Bendradarbiaudami su Sūduvos medžiotojų sąjunga sieksime stiprinti pilietinę pareigą ir atsakomybę, pilietiškumą ir patriotiškumą, puoselėsime Lietuvos kariuomenės istoriją ir tradicijas, didinsime visuomenės švietimą apie šalies gynybą,” – sakė ministras J.Olekas.
Krašto apsaugos ministerija ir Sūduvos medžiotojų sąjunga bendradarbiaus organizuojant bendrus renginius ir vykdant bendrus projektus.
Ministerija skatina piliečius domėtis Lietuvos valstybės gynimo ir nacionalinio saugumo klausimais, ugdyti pilietiškumą, patriotiškumą ir atsakingumą, stiprinti moralines ir dorovines, fizines ir intelektines savybes.
Giedrės Maksimovicz nuotraukos