MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI! ĮĖJIMAS LAISVAS!
Sausio 14 d. 14 val. Vilniaus Siemens arenoje
KONCERTAS „ŠAUKIU AŠ TAUTĄ
PROGRAMOJE:
Tautiška giesmė, atlieka Rūta Ščiogolevaitė
Vytautas Kernagis, berniukų choras „Ąžuoliukas” ir Lietuvos radijo ir televizijos orkestras
„Šaukiu aš tautą”
Edmundas Kučinskas:
„Vėliava”
„Gyventi ar mirti”
Rūta Ščiogolevaitė
„Vilniaus bokštai”
Rebelheart:
„Grįžtu namo”
„Ant kalno mūrai”
BAvarija:
„Visur ir visada”
„Čia Lietuva, čia lietūs lyja”
Delfinai
„Būkim kartu”
„Ačiū tau”
Vaikų ir jaunimo folkloro grupė „Serbentėlė”
Liaudies daina
Virgis Stakėnas
„Trakų pilis”
„Skriski Lietuvėlėn”
16Hz
„Palinko liepos šalia kelio”
„Balnokim, broliai, žirgus”
Jurga Šeduikytė ir Eurika Masytė
„Laisvė”
Jurga Šeduikytė ir Almos Adamkienės fondo vaikai
„Klausyk širdies”
Visi atlikėjai, choras ir orkestras
Finalinė daina „Palaimink, Dieve, mus”