Lėktuvas, kuriuo atvyksta misiją Afganistane baigę Lietuvos kariai, Šiaulių kariniame aerodrome turėtų leistis 16.00 (lapkričio 21 d.).
Žurnalistai, norintys fotografuoti ar filmuoti lėktuvo nusileidimą ir karius prie pakilimo-tūpimo tako, turi iki 14.00 val. registruotis (Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės atstovė leitenante Agnė Balčiauskytė mob. tel. 8 657 755 66). Registruojantis nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir atstovaujamą redakciją. Prie Aviacijos bazės vartų prašome atvykti ne vėliau kaip 15.30.
Neužsiregistravę žurnalistai galės filmuoti/fotografuoti tik oro uosto terminale, kariams baigus muitinės procedūras. Taip pat bus galima pasikalbinti karius.