Gegužės 21 d. šeštadienį 13.00 val. Kauno Santakos parke vyks kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė „Vienybėje – jėga 2005”. Tai gilias tradicijas, siekiančias tarpukario Lietuvos laikus, turinti šventė. Joje dalyvaus kariai, Kauno miesto policininkai bei priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Šventė prasidės didžiule Kauno įgulos dalinių karių, policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų eisena nuo Šv.Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčios Laisvės alėja iki Santakos parko bei ginkluotės ir technikos paradu nuo Muravos žiedo iki Santakos parko.
Maloniai kviečiame kauniečius, miesto svečius, o ypatingai moksleivius ir studentus dalyvauti šioje šventėje, apžiūrėti ginkluotę ir techniką, paplaukioti kariniu plaustu Nemune, paragauti kareiviškos tradicinės košės.
| | ŠVENTĖS PROGRAMA 12.30 – 12.55 Uniformuotų struktūrų technikos paradas Kauno miesto gatvėmis (Savanorių prospektu) 12.30 – 12.55 Uniformuotų struktūrų karių ir pareigūnų paradas (nuo Šv. Mykolo arkangelo (įgulos) bažnyčios iki Santakos parko) 13.00 – 13.15 Šventės pradžia (Santakos parke) 13.15 – 15.00 Uniformuotų struktūrų pasirodymas: Ā· ginkluotės ir technikos paroda Ā· vaišinimasis kareiviška koše Ā· šventės dalyvių plukdymas kariniu plaustu Nemune Ā· parašiutininkų pasirodymas 15.00 – 18.00 Jojimo konkūras Kauno m. Mero taurei ir Kauno įgulos viršininko prizui laimėti Iki susitikimo! Linkime malonių akimirkų. Tel informacijai: (8-37) 307 650 |