Rugpjūčio 3-4 d. Lietuvos karo medicinos tarnybos vadas pulkininkas Kęstutis Kuršelis bei jį lydintys Karo medicinos mokymo centro viršininkas majoras Salvijus Milašius ir laikinai einantis Karių sveikatos priežiūros skyriaus viršininko pareigas majoras Raimundas Blavieščiūnas Rygoje ( Latvija) dalyvaus Baltijos šalių karo medicinos tarnybų vadų susitikime.
Susitikimo metu planuojama aptarti 2007 metų trišalio bendradarbiavimo planą, karo medicinos personalo mokymo perspektyvas, galimybę kartu dalyvauti tarptautinėse operacijose, kitus visoms trims Baltijos valstybėms aktualius klausimus.
Trijų Baltijos šalių Karo medicinos tarnybų vadų susitikimai vyksta kasmet nuo 2004 m.