Trečią kartą į Medicininę vasaros stovyklą Karo medicinos tarnyboje (KMT, Kaunas) susirinko jaunosios šaulės iš visų Lietuvos Šaulių sąjungos rinktinių. Stovykloje dalyvauja 40 jaunųjų šaulių. Stovykla vyks liepos 10-14 d.
Stovyklos metu paskirti KMT instruktoriai skaitys paskaitas bei rengs praktinius užsiėmimus, mokys stovyklos dalyvius teikti pirmąją medicinos pagalbą sužeistiesiems.
Šaulėms, sėkmingai išlaikiusioms baigiamąjį testą, bus įteikti Karių higienos ir pirmosios pagalbos kurso baigimo pažymėjimai. Laisvalaikiu stovyklautojoms bus organizuojamos kultūrinės programos: lankomi muziejai, organizuojami susitikimai su žymiais žmonėmis, sporto varžybos.
Kpt. Nijolė Bražinskaitė, KMT inf.