Kovo 15–17 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje vyko Lietuvos kariuomenės bokso čempionatas.
Čempionate dalyvavo 10 komandų. 56 kariai boksininkai iš Mokomojo pulko (MP), Karaliaus Mindaugo motorizuotojo pėstininkų bataliono, Karo akademijos, Karinių jūrų, Karinių oro pajėgų, Krašto apsaugos savanorių pajėgų (2-oji ir 5-oji rinktinės), Gynybos štabo, Mokymo ir doktrinų valdybos, Lauko pajėgų kovojo dešimtyje svorio kategorijų.
Po dvejų metų pertraukos pajėgiausios komandos vardą susigrąžino Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos (KA) sportininkai. Kariūnų komanda surinko 73,5 taškus ir užtikrintai aplenkė Karaliaus Mindaugo MPB (59,5 taškai) boksininkus. Trečioje vietoje liko Gynybos štabo bataliono komanda (45,5 taškai).
Atskirose svorio kategorijose čempionais tapo: D. Nasutavičius (MP), E. Mugenis (MP), M. Vaškevičius (Karaliaus Mindaugo motorizuotojo pėstininkų bataliono komanda), J. Viselga (KA), M. Akulšinas (GŠB), D. Leščiukas (Karaliaus Mindaugo MPB), D. Bondorovas (KASP-2), G. Augūnas (KA), M. Matukas (KA), J. Jakšto (Karaliaus Mindaugo MPB).
Pirmąsias-trečiąsias vietas iškovoję kariai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais; geriausiai pasirodžiusiai komandai – įteikta taurė. Atskirų svorio kategorijų nugalėtojams buvo įteiktos įspūdingos statulėlės.
Vyriausiasis čempionato teisėjas – buvęs Europos bokso čempionas, savanoris kūrėjas Juozas Juocevičius.
Ilsėtis pajėgiausiems kariams boksininkams tikrai nebus kada. Pavasarį ir vasarą vyks Europos ir Pasaulio karių bokso čempionatai, tarptautiniai bokso turnyrai.
Praėjusių metų kariuomenės bokso čempionate, kuriame kovojo 62 dalyviai, geriausiai pasirodė Karaliaus Mindaugo motorizuotojo pėstininkų bataliono (Panevėžio r.) komanda, kuriai atstovavo olimpietis Jaroslavas Jakšto.
Jonas Andrius Gamulis, Karo akademijos Fizinio parengimo katedros lektorius.