Balandžio 15 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA) Vilniuje išleista antroji karininkų vadybos ir verslo administravimo magistrų laida.
Iškilmingoje aplinkoje 10 karininkų pasveikino ir magistrų diplomus įteikė l. e. LKA viršininko pareigas pulkininkas Algimantas Vyšniauskas.
Tarp absolventų viena moteris – Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono personalo karininkė vyresnioji leitenantė Jolanta Karpienė.
Personalo vadybos studijų programą akademija parengė 2001 metais. Mokslas trunka pusantrų metų. Magistro baigiamuosiuose darbuose absolventai analizuoja kariuomenės valdymo tobulinimo problemas, formuluoja moksliškai pagrįstus siūlymus ir išvadas. Absolventai neabejoja, kad didžiąją dalį įgytų žinių galės pritaikyti tolesnėje savo tarnyboje. Tarp antrosios laidos absolventų geriausių rezultatų pasiekė kapitonas Rolandas Valaitis ir vyr. ltn. Gintaras Nevecka.
Alina Žebrauskaitė.