Sausio 19 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Valdas Tutkus išvyko į Stokholmą (Švedija), kur dalyvaus kasmetiniame Šiaurės ir Baltijos šalių (NORDIC-BALTIC) kariuomenių vadų susitikime.
Per šį susitikimą bus aptariamos vykstančios tarptautinės karinės operacijos bei jų perspektyvos. Taip pat bus pristatomas šalių indėlis į Europos Sąjungos kovos grupių kūrimą.
Į Lietuvą kariuomenės vadas grįš penktadienį, sausio 21 d..
Kariuomenės vado atstovas spaudai ltn. R. Uzelka, tel.: (5) 2785 030.