Lapkričio 27 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje surengta kraujo donorystės akcija, kurios metu akademijos bendruomenė Nacionaliniam kraujo centrui neatlygtinai davė kraujo.
Kariūnų bataliono organizuojamas renginys sulaukia vis daugiau kariūnų, akademijoje dirbančių karių ir kitų darbuotojų dėmesio. Dauguma kariūnų kraujo davė ne pirmą kartą.
„Man svarbi Lietuva ir rūpi jos gyventojai, todėl duodamas kraujo noriu padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia“, – sakė jau trečią kartą kraujo davęs I kurso kariūnas Paulius Tubis.
Nuotraukos A. Dijoko