Gruodžio 17 d. karinių jūrų pajėgų kariai kartu su Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų konfederacija uostamiesčio gyventojus ir svečius sukvietė į kalėdinę šventę.
Centrinėje Lietuvininkų aikštėje kariai įrengė palapinių miestelį – pastatė keturias tamsiai žalias palapines, uždegė laužą. Žmonėms pavaišinti buvo išvirta pusė tūkstančio porcijų žuvienės ir kareiviškos košės. Šventės metu kalėdines giesmes giedojo lietuvininkų bendrijos „Mažoji Lietuva” vaikų ir jaunimo ansamblis „Vorusnėlė”.
Tai jau ketvirtas kartas, kai Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų konfederacija ir Lietuvos karinės jūrų pajėgos rengia tokį kalėdinį klaipėdiečių susibūrimą. Rengėjų viltys išsipildė. Žvarbią dieną laužas, karšti patiekalai ir jaunimo ansamblio giesmės suartino visus susibūrusiuosius. Kareiviška košė buvo suvalgyta visa, o likusios kelios dešimtys porcijų žuvienės buvo nuvežtos į Nakvynės namus Viršutinėje gatvėje.
KJP inf.