Sausio 20 d. Kaune, Šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje vyks naujojo Karinių oro pajėgų vado inauguracijos ceremonija. Ketvirtuoju Karinių oro pajėgų vadu paskirtas pulkininkas Artūras Leita, laikinai ėjęs Karinių oro pajėgų vado pareigas.
Karinių oro pajėgų vado inauguracijos ceremonijoje dalyvaus krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas, Kariuomenės vadas generolas majoras Valdas Tutkus, Kauno miesto ir apskrities vadovybė, Lietuvos kariuomenės rūšių, pajėgų ir junginių vadai, kiti svečiai.
A.Leita yra baigęs Syzranės aukštąją karo aviacijos mokyklą. Tarnybą Karinėse oro pajėgose A.Leita pradėjo 1992 metais kaip Aviacijos tarnybos grandies lakūnas. Plk. A. Leita yra pirmojo rango karo lakūnas, orlaiviais An2, Mi-2, Mi-8 iš viso yra skraidęs 1600 valandų. Nuo 2005 metų vasaros ėjo Karinių oro pajėgų vado pavaduotojo pareigas.
Plk. A.Leitai – trisdešimt šešeri, vedęs, augina sūnų.
Karinėse oro pajėgose šiuo metu tarnauja ir dirba apie 1000 profesionaliosios karo tarnybos karių ir civilių tarnautojų.
Žurnalistų dėmesiui. Karinių oro pajėgų vado inauguracijos ceremonija vyks sausio 20 d., 14 val. Šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje (Kaunas, Nepriklausomybės a. 14a). Dėl papildomos informacijos kreiptis į KOP Civilių ir karių bendradarbiavimo skyrių tel. 8 (37) 307652.