Lapkričio 21 d., antradienį, į Lietuvą grįžta kariai, baigę misiją Lietuvos vadovaujamoje Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės trečiojoje pamainoje (PAG-3). Apie 120 karių grupė, vadovaujama pulkininko Vilimo Šato, Afganistane tarnavo nuo šių metų gegužės mėnesio. Lapkričio mėnesį misiją Goro PAG perėmė ketvirtoji Lietuvos karių pamaina (PAG-4), vadovaujama pulkininko Almanto Leikos.
Kartu su misiją baigusiais kariais taip pat atvyksta Lietuvos kariuomenės Lauko pajėgų vadas brigados generolas Arvydas Pocius, kuris Goro provincijoje dalyvavo oficialioje PAG karinių kontingentų pasikeitimo ceremonijoje.
Didžiąją dalį PAG-3 karinio kontingento sudarė kariai iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo motorizuotojo pėstininkų bataliono. Grupėje taip pat dirbo medikai, logistikos ir inžinerijos specialistai.
Lietuvos vadovaujama Afganistano Goro provincijos PAG yra sudėtinė NATO tarptautinių saugumo paramos pajėgų operacijos dalis. Goro PAG sudaro civilinis ir karinis komponentai. Pagrindinė karinio komponento užduotis – padėti vietinėms saugumo struktūroms kurti saugią ir stabilią aplinką, stiprinti centrinės Afganistano valdžios įtaką provincijoje, sudaryti tinkamas sąlygas civilinei veiklai.