Balandžio 25 d. 50 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono karių kartu su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparniu Mi-8 įgula padeda gesinti Kuršių Nerijoje ties Alksnynės kontrolės postu kilusį gaisrą.
Kariuomenės sraigtasparnis ir kariai į įvykio vietą išsiųsti reaguojant į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos prašymą.
Prireikud padėti gesinti gaisrą taip pat pasirengę ir kito Klaipėdoje dislokuoto Lietuvos kariuomenės vieneto – Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės – kariai.
KAM archyvo nuotraukos