Liepos 28 d. Kauno medicinos universiteto studentams ir absolventams, sėkmingai baigusiems vadų kursus, bus įteikti kursų baigimo pažymėjimai ir suteiktas atsargos leitenanto laipsnis. Ceremonija rengiama Karo medicinos tarnyboje.
Dvylikai kursus sėkmingai baigusių jaunuolių kursų baigimo pažymėjimus įteiks Karo medicinos tarnybos vadas pulkininkas Leonardas Bakaitis. Karo medicinos tarnybos vadas taip pat apdovanos geriausią kursų dalyvį – Irmantą Grubinską.
Į iškilmingą ceremoniją pakviesti kursų dalyvių draugai ir artimieji. Vadų kursus baigusius jaunuolius palaimins Kauno įgulos kapelionas kapitonas Tomas Karklys.
Vadų kursai rengiami aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams. Studentams, sėkmingai įveikusiems trejų metų kursą, o absolventams – šešių mėnesių, įskaitoma privalomoji pradinė karo tarnyba, suteikiama būrio vado kvalifikacija ir atsargos leitenanto laipsnis.
Žurnalistų dėmesiui. Ceremonijos pradžia 11.00 val. Karo medicinos tarnyboje (Vytauto pr. 49, Kaunas). Dėl papildomos informacijos kreiptis į kapitonę Nijolę Bražinskaitę tel. 8 (37) 307705, mob. 8-682-53367.