Liepos 29 d. Vytauto Didžiojo karo muziejaus kiemelyje Kaune vyks Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės vadų pasikeitimo ceremonija.
Majorą Albertą Dapkų, vadovavusį rinktinei nuo 2003 m., pakeis majoras Romanas Satkus, iki tol vadovavęs KASP Žemaičių apygardos 10-ajai rinktinei. Mjr. A. Dapkus išvyksta į studijas Baltijos gynybos koledže Tartu (Estijoje).
Į vadų pasikeitimo ceremoniją pakviesti Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas leitenantas Antanas Plieskis, Kauno įgulos karinių dalinių vadai, Kauno miesto ir rajono savivaldos atstovai.
Mjr. R. Satkus krašto apsaugos sistemoje tarnauja nuo 1991 metų. Tarnybą R. Satkus pradėjo KASP (tuomet – Savanoriškoji krašto apsaugos tarnyba), Klaipėdos rinktinėje. 1995-1998 m. ėjo gynybos atašė Lenkijai, Čekijai, Slovakijai ir Vengrijai pareigas. Vėliau tarnybą tęsė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione, Lietuvos kariuomenės Gynybos štabe.
Pastaba žurnalistams. Ceremonijos pradžia – 12.00 val.
KASP inf.