Gruodžio 11 d. Lietuvos vadovaujamos Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG-2) kariai su vietos gyventojais improvizuotame plūkto molio stadione Čagčarano miesto pakraštyje sužaidė draugiškas futbolo rungtynes.
Rungtynės prasidėjo vidurdienį. Karių komandos lyderiui kapitonui Artūrui Gimžauskui pasveikinus afganų kapitoną Fazli Abdulą Latifą, į aikštę subėgo komandos. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, aikštėje užvirė atkakli kova.
Kaip pranešė PAG-2 atstovas spaudai majoras Albertas Dusevičius, Čagčarano komanda maloniai nustebino entuziastingu, energingu ir korektišku žaidimu. Pasak majoro, rungtynės, pamiršus duobes aikštėje, kreivų, netašytų medžių vartų skersinius bei dulkėse sutūpusius sirgalius, panašėjo į rimtas tarptautines varžybas.
Rungtynės vyko įtemptai ir permainingai. Iš pradžių karių komanda buvo užspausta savo aikštės pusėje, tačiau kariams, surengus porą pavojingų kontratakų, žaidimas išsilygino. Pirmąjį įvartį pelnė Čagčarano komanda, netrukus į karių vartus įmuštas ir antrasis įvartis. Iki pirmojo kėlinio pabaigos lietuviai, sąjungininkų danų padedami, sugebėjo skirtumą sumažinti – 2:1. Po pertraukos abi komandos įmušė po vieną įvartį ir rungtynės baigėsi 3:2, Čagčarano komandos pergale.
Po rungtynių žaidėjus pasveikino PAG-2 vadas pulkininkas Gintaras Ažubalis ir vietos sportinės veiklos organizatorius Mohammad Shafiq Fazly. Nugalėjusiai Čagčarano komandai įteikti atminimo diplomai.