Vasario 6 d. Lietuvos kariuomenės Mechanizuotoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“ lankėsi Lietuvoje vykstančios Baltijos asamblėjos dalyviai – Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir kiti garbingi atstovai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Gruzijos, Belgijos ir Nyderlandų.
MPB „Geležinis Vilkas“ štabo viršininkas pulkininkas leitenantas Mantas Paškevičius ir LDK Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono štabo viršininkas majoras Ernestas Gaigalas supažindino Baltijos asamblėjos dalyvius su brigada „Geležinis Vilkas“ ir Algirdo batalionu, pristatė svečiams dabartinę vienetų struktūrą ir uždavinius, tarptautinio karinio bendradarbiavimo projektus bei šiuo metu vykdomą veiklą.
Vėliau Baltijos asamblėjos atstovai iš arti susipažino su MPB „Geležinis Vilkas“ ir Rukloje dislokuotos JAV karių kuopos naudojama karine technika ir ginkluote.
Nuotraukų autorius: št. srž. Edikas Ponomariovas.