Kovo 3 d. Lietuvos, Estijos ir Latvijos gynybos ministrai vaizdo konferencijos metu aptarė dabartinę situaciją Ukrainoje ir Baltijos šalių kaimynystėje. Jie drauge pasmerkė Rusijos įvykdytą invaziją ir Ukrainos Krymo teritorijos de facto okupaciją.
Baltijos šalių atstovai taip pat sutarė suaktyvinti apsikeitimą informacija ir tarpusavio koordinavimą tarp šalių kariuomenių jungtinių štabų.
Nuotr. aut. – kpt. ltn. A. Brencius