Sausio 11 d. didžioji dauguma Baltijos gynybos koledže Tartu (Estija) dirbančių ir studijuojančių Lietuvos karininkų susirinko į jau tradiciniu tampantį Tartu bėgimą Sausio 13–osios aukoms atminti. Prie lietuvių taip pat prisijungė keli atstovai iš Estijos, JAV ir Tartu miesto lietuvių bendruomenės.
Prieš bėgimą sveikinimo žodį tarė Baltijos gynybos koledžo komendantas genrolas majoras Vitalijus Vaikšnoras, dalyviai Lietuvos laisvės gynėjus pagerbė tylos minute. Nors oro sąlygos ir buvo sudėtingos, 9 kilometrų trasa buvo įveikta užtikrintai ir su pakilia nuotaika. Susirinkę dalyvių artimieji ir Tartu lietuvių bandruomenės nariai aktyviai palaikė bėgančiuosius.
Nuotr. aut. – mjr. Vidas Grunda ir Sigita Matuliavičienė