Birželio 17 d. Baltijos gynybos koledže Tartu (Estijoje) rengiama absolventų išleistuvių ceremonija.
Ceremonijoje planuojama dalyvaus Lietuvos, Latvijos, Estijos kariuomenių vadai, gynybos ministerijų vadovybės atstovai.
Mokslų baigimo pažymėjimai bus įteikti štabo karininkų ir civilių tarnautojų kursus koledže baigusiems 62 kariškiams ir civiliams tarnautojams iš Baltijos šalių, taip pat Bosnijos ir Hercegovinos, Armėnijos, Azerbaidžano, Čekijos, Danijos, Vokietijos, Vengrijos, Norvegijos, Lenkijos, Serbijos ir Juodkalnijos, Švedijos, Ukrainos, Moldovos, Makedonijos, Kroatijos. Mokslus koledže šiais metais baigė 10 karininkų iš Lietuvos.
Bendra Lietuvos, Latvijos, Estijos tarptautinė karinio mokymo įstaiga atidaryta 1999 m. vasario mėn. 2000 m. birželio 22 d. pirmajai klausytojų laidai įteikti baigimo diplomai, tarp jų ir 8 Lietuvos karininkams.
Studijos koledže vyksta anglų kalba; studijose koncentruojamasi į NATO štabų ir operacinio planavimo procedūras. Koledžą baigę karininkai yra pasirengę dirbti nacionaliniuose pajėgų, taip pat NATO štabuose bei daugianacionalinių pajėgų štabuose tarptautinėse operacijose.
Baltijos gynybos koledžui šiuo metu vadovauja brigados generolas Algis Vaičeliūnas.