Spalio 4 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje Kaune vyko seminaras „Krašto apsaugos sistemos muziejai ir jų veiklos perspektyvos” .
Seminaro metu aptarta Krašto apsaugos sistemos dalinių ir tarnybų muziejų veikla, problemos, uždaviniai, apsvarstyta šių muziejų kūrimo koncepcija, nuostatos, pateikti pasiūlymai, kaip gerinti muziejų veiklą.
Seminare dalyvavo Krašto apsaugos sistemos muziejų darbuotojai, Krašto apsaugos ministerijos atstovas, Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono vadas, Alytaus, Marijampolės ramovių viršininkai, Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai.
Karo muziejaus inf.