Birželio 5 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotųjų pėstininkų batalione (Rukloje, Jonavos r.) vyks misiją baigusios Goro provincijos atkūrimo grupės antrosios pamainos (PAG-2) karių sutiktuvės.
Praeitų metų lapkričio mėnesį į Afganistaną išlydėti kariai, vadovaujami plk. Gintaro Ažubalio, sėkmingai įvykdę užduotis sugrįžo į savo kraštą. Sutikimo ceremonijoje dalyvaus Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvis kariuomenės vadovybė, karių artimieji, bataliono svečiai.
Žurnalistų dėmesiui. Žiniasklaidos atstovus maloniai kviečiame dalyvauti karių sutiktuvėse. Ceremonijos pradžia 10 val. Registruotis prašome tel.: 8 349 54924.
Danguolė Bičkauskienė, Lauko pajėgų vadovybės vyr. specialistė ryšiams su visuomene, tel. 2785 094, mob. 8 686 06 265.