Birželio 15–16 d. Krašto apsaugos ministerijos atstovai lankydamiesi Azerbaidžane dalyvavo dvišaliuose pokalbiuose su Gynybos ministerija. Jų metu diskutuota apie saugumo situaciją regione, Rusijos karą Ukrainoje bei jo įtaką regioniniam ir globaliam saugumui.
Susitikimo metu taip pat buvo aptartas 2020 m. Armėnijos ir Azerbaidžano karas bei vykstančios derybos dėl taikos susitarimo.
Kalbant apie dvišalį bendradarbiavimą, buvo aptartos jau vykdomos veiklos ir apsikeista idėjomis apie galimas naujas bendradarbiavimo kryptis. Abiejų ministerijų atstovai išsakė norą plėsti bendradarbiavimą ir inicijuoti naujus bei abipusiai naudingus projektus.