Krašto apsaugos ministerijos futbolo rinktinė sulaukė pirmojo rimto išbandymo šį sezoną. Trečiadienį KAM futbolininkai stojo į kovą 7×7 futbolo turnyre „Korporacijų taurė“.
Naujai suburtos komandos debiutas pažymėtas solidžiu žaidimu ir gražiais įvarčiais, kurie leido turnyre iškovoti prizinę trečiąją vietą.
Turnyre KAM futbolininkai varžėsi su advokatais, žurnalistais ir gydytojais, o po atkaklių kovų „Korporacijų taurė“ atiteko nė vieno pralaimėjimo nepatyrusiai advokatų komandai.
Krašto apsaugos ministerija be apdovanojimų neliko – komandos lyderė Ieva Ramanauskienė buvo pripažinta geriausia turnyro žaidėja. Ji ir ministras Arvydas Anušauskas šiame turnyre buvo rezultatyviausi KAM rinktinės futbolininkai.
Nuotraukos: Alfredas Pliadis/KAM