Gruodžio 22 d. Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono teritorijoje Kaune buvo pastebėtas įsilaužimas į sandėlį. Pavogta granatų su sprogdikliais. Karo policija atlieka ikiteisminį tyrimą.
Krašto apsaugos ministro atstovė spaudai Rūta Apeikytė, tel. (8-5) 2735 520.