Lapkričio 30 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykloje Kaune viešėjo Danijos Karalystės kariuomenės delegacija. Delegacijai pristatytas baigtas įgyvendinti bendras Puskarininkių mokyklos ir danų kariškių projektas. Keturiose mokyklos klasėse buvo įrengti naujausi skaitmeniniai projektoriai ir kompiuteriai, leisiantys taikyti naujausius technologinius mokymo metodus bei organizuoti nuotolinį mokymą.
Danijos Karalystės kariuomenės delegacija apžiūrėjo naujai įrengtas klases, taip pat jiems buvo surengta nedidelė apžvalginė ekskursija po Puskarininkių mokyklą, papasakota apie ateities veiklos gaires, mokymo planus.