Lapkričio 25 d. Puskarininkių mokykloje Kaune vyko Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) humanitarinio fakulteto pirmakursių krikštynos.
Šių metų VDU „nuliams” teko ypač stiprus „krikštas”. Oras nedžiugino nuo pat ryto – sniegą keitė šlapdriba, šlapdribą – šaltas rudeniškas lietus. Studentams, kurių daugumą sudarė merginos, teko įveikti įvairias karinio kliūčių ruožo kliūtis. Galop pavargę, bet linksmai nusiteikę studentai ragavo kareiviškos košės, šildėsi arbata.
Puskarininkių mokykla jau ne vienerius metus bendrauja su Kauno aukštosiomis mokyklomis ir jų studentų atstovybėmis, todėl kiekvieną rudenį sulaukia prašymų leisti pasinaudoti kariniu kliūčių ruožu rengiant pirmakursių studentų krikštynas.
Puskarininkių mokyklos inf.