Gruodžio 9 d.trys Karinių jūrų pajėgų laivai: „Kuršis” (M51), „Sūduvis” (M52) ir fregata „Žemaitis” (F11) bei Karinių oro pajėgų gelbėjimo ir paieškos sraigtasparnis tęsia vakar, gruodžio 8 d., prasidėjusią dviejų iš žvejybos Baltijos jūroje negrįžusių žmonių gelbėjimo ir paieškos operaciją.
Ketvirtadienį, 18.34 val. Karinių jūrų pajėgų budintis paieškos laivas„Kuršis” gavo informaciją apie iš žvejybos Baltijos jūroje negrįžusius du žmones, išplaukusius nedidele medine valtimi, ir nedelsiant išplaukė jų ieškoti.